باند حرفه ای سارقان سیم و کابل برق در قصرقند دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: سه عضو یک باند حرفه ای سارقان سیم و کابل برق در قصرقند دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس سرهنگ ابراهیم ملاشاهی روز سه شنبه در این باره اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق در شهرستان قصرقند موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: تیم رسیدگی کننده پرونده با استفاده از سرنخ های به جامانده و یک سری تحقیقات میدانی موفق به شناسایی باند 3 نفره سارقان سیم و کابل شدند.
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان بیان کرد: ماموران پلیس پس از چند روز کنترل نامحسوس سرانجام اعضای این باند را در حال سرقت کابل ها در روستای ساربوک در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.
وی گفت: متهمان در بازجویی های اولیه با اظهارات ضد و نقیض سعی در گمراه کردن پلیس داشتند اما پس از ارائه دلایل و مستندات به ناچار لب به اعتراف گشودند و به 10 فقره سرقت کابل های برق در سطح شهرستان قصرقند اعتراف کردند.
سرهنگ ملاشاهی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر سرقت های احتمالی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با افرادی که با کاهش احساس امنیت عمومی، آرامش شهروندان را مختل و حقوق شهروندی را پایمال می کنند با جدیت برخورد می کند.
9923 **6081

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال