چهل سالگی انقلاب/ امام جمعه زابل:

مردم امروز 40 سال شکست استکبار جهانی را جشن گرفتند

زاهدان- ایرنا- امام جمعه زابل در شمال سیستان وبلوچستان گفت: مردم ایران امروز با حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی 40 سال مقاومت، ایستادگی، عزت و شرف خود و شکست استکبار جهانی در زمینه های اقتصادی، سیاسی، نظامی و فرهنگی را جشن گرفتند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی اکبر کیخا روز دوشنبه در راهپیمایی 22 بهمن زابل افزود: ملت ایران در چهل سال گذشته بر حفظ و تداوم ارزش ها و آرمانهای انقلاب استوار بودند و شعارهای امروز در راهپیمایی در دل آنان تبلور دارد.
وی اظهار داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون تمام تحریم های دشمن را دور زده ایم و آمریکا و استکبار جهانی هیچ غلطی نتوانست بکند.
امام جمعه زابل با اشاره به فتنه 88 گفت: دشمن تمام نقشه و فرمول های خودش را در سال 88 پیاده کرد فرمول هایی که کمر هر انقلاب را می شکست اما در این فتنه نیز شکست خورد.
وی بیان کرد: هر کجا از فرمان و ندای مقام معظم رهبری فاصله گرفتیم و خوب عمل نکردیم ضربه خوردیم.
حجت الاسلام کیخا اظهارداشت: مسئولان مردم را الگوی خود قراردهند چرا که با وجود مشکلات موجود امروز در راهپیمایی 22 بهمن با حضورشان نشان دادند بر سر آرمان های خود ایستاده اند.
راهپیمایی 22 بهمن امروز /دوشنبه/ با حضور باشکوه مردم ولایتمدار، ائمه جمعه شیعه و سنی، نمایندگان مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی، مسئولان زابل از میدان انقلاب اسلامی این شهر با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر ضد ولایت فقیه آغاز شد و تا چهارراه شهدا با قرائت بیانیه پایان یافت.
7317 **6081

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال