امام جمعه خاش: شهیدان نماد عزت و افتخار ایران سربلند هستند

زاهدان- ایرنا- امام جمعه شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: شهیدان والامقام نماد شجاعت، اقتدار، عزت و افتخار ایران سربلند هستند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام غلامرضا دهقان روز پنجشنبه در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهیدان شهرستان خاش به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب بزرگ ما که با خون مطهر شهیدان و رشادتهای رزمندگان اسلام آبیاری شده هم اینک بعد از گذشت چهار دهه به درختی تنومند تبدیل شده و ریشه های مستحکم آن از وجود پایداری و شکوه این کشور و ملت حکایت دارند.
وی افزود: دشمنان اسلام و ایران اسلامی در طول چهار دهه گذشته تلاش کردند به کشور و ملت و این نظام متعالی اسلامی و انقلاب با عظمت ضربه وارد کنند اما به خواست و اذن پروردگار و حضور یکپارچه و گسترده ملت در صحنه نتوانسته اند به اهداف شوم و پلیدشان دست یابند.
امام جمعه خاش ادامه داد: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به آسانی به دست نیامده اند که به راحتی از دست بروند.
حجت الاسلام دهقان تاکید کرد: ترامپ و سران آمریکا باید بدانند که برگزاری جشن های باشکوه پیروزی انقلاب و حضور پرشور ملت در راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب این پیام را برای آنان دارد که این انقلاب جاودانه است و رمز ماندگاری این انقلاب هم مردمی بودن و پایبندی اقشار مختلف ملت ایران به ارزشهای والای اسلامی و انقلابی است.
به گزارش ایرنا مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهیدان خاش با حضور امام جمعه، معاون سیاسی فرماندار، فرماندهان سپاه، انتظامی، ارتش و کارکنان نیروهای مسلح، مدیران و مسئولان دستگاههای اجرائی و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و دانش آموزان برگزار شد.
7310 **6081

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر