بیش از هشت هزار لیتر سوخت قاچاق در سراوان کشف شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده هنگ مرزی سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: هشت هزار و 460 لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان سرهنگ علی‌ اکبر نواب‌ زاده روز سه شنبه در این باره اظهار داشت: مرزداران این فرماندهی با تشدید اقدامات کنترلی و اجرای تاکتیک ‌های موثر عملیاتی علیه قاچاقچیان موفق شدند از خروج مقادیر قابل توجهی مواد سوختی قاچاق از کشور جلوگیری کنند.
وی با اشاره به اجرای ماموریت ‌های موفقیت ‌آمیز توسط مرزداران گفت: ماموران در این عملیات ‌ها موفق شدند ضمن توقیف سه دستگاه خودرو و دستگیری سه قاچاقچی هشت هزار و 460 لیتر سوخت قاچاق کشف کنند.
فرمانده هنگ مرزی سراوان افزود: برابر با اعلام کارشناسان، ارزش ریالی این محموله قاچاق بیش از 230میلیون ریال برآورد شده است.
وی با بیان اینکه این گونه اقدامات سلامت جامعه و اقتصاد داخلی را مورد هدف قرار می دهد، خاطرنشان کرد: تلاش مرزبانان جهت مبارزه با اخلالگران اقتصادی با قوت و بیش از پیش ادامه خواهد داشت و اجازه نقض قوانین به کسی داده نخواهد شد.
سراوان از توابع سیستان و بلوچستان در 347 کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز این استان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.
9923**3213

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال