شماری از مسئولان ازمصدومان حادثه تروریستی چابهار عیادت کردند

چابهار- ایرنا- معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان، فرمانده انتظامی استان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، امامان جمعه و سرپرست فرمانداری چابهار از مصدومان حادثه تروریستی امروز /پنجشنبه/ چابهار عیادت کردند.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه دیدار با مصدومان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا از تلاش نیروهای بهداشتی درمانی چابهار قدردانی کرد و اظهار داشت: کادر بهداشتی و درمانی از لحظات اولیه حادثه با تمام توان به امدادرسانی و مداوای مجروحان پرداختند و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نکردند.
محمد هادی مرعشی تصریح کرد: دشمنان همیشه سعی در ناامن جلوه دادن مناطق مهم اقتصادی نظیر چابهار دارند و این حرکت های ناجوانمردانه را انجام می دهند.
وی افزود: نیروهای امنیتی و انتظامی با هوشیاری و اقتدار کامل با هر گونه ناامنی و عوامل برهم زننده امنیت و آرامش جامعه برخورد می کنند.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: این قبیل حرکات و اقدامات کور نوکران استکبار هیچ خللی در عزم و اراده مردم و نیروهای مسلح ایجاد نمی کند و همه دست در دست هم با اتحاد و انسجام از دستاوردهای انقلاب و نظام حفاظت می کنند.
سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان نیز در دیدار با مصدومان این حادثه ضمن ابلاغ سلام سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به آنان گفت: نیروی انتظامی در خدمت حادثه دیدگان و خانواده محترم آنان است و برای ادامه درمان مجروحان و در صورت لزوم اعزام آنان به مراکز درمانی مجهزتر مقدمات لازم را فراهم می کند.
سرپرست فرمانداری چابهار نیز اظهار داشت: این حادثه تروریستی 43 مصدوم و 2 شهید داشته است.
رحمدل بامری از خانواده شهید درزاده سرباز حادثه تروریستی دلجویی کرد و اظهار داشت: امکانات بهداشتی ودرمانی و نیروهای پزشکی برای رسیدگی به حادثه دیدگان بسیج شده اند.
یک تروریست صبح امروز پنجشنبه با خودرو وانت حامل موادمنفجره قصد ورود به داخل ستاد انتظامی چابهار را داشت که با هوشیاری ماموران انتظامی به هلاکت رسید اما بر اثر انفجار این خودرو 2 نفر از ماموران انتظامی شهید و 43 نفر از ماموران و مردم عادی مجروح شدند.
3043 **6081

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال