کسب روزی حلال سبب سعادت انسان می شود

زاهدان - ایرنا - امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کسب روزی حلال سبب سعادت انسان می شود و کسانی که به دنبال مال حرام هستند بدانند که گرفتار آتش دوزخ خواهند شد.

به گزارش ایرنا مولوی عبدالصمد کریم زایی در خطبه های این هفته نماز جمعه ایرانشهر اظهار داشت: از مسائل مهمی که انسان باید بدان توجه داشته باشد این است که نباید به مال دنیا وابستگی و تعلق خاطر داشته باشد چراکه بدون شک علاقه به مال انسان را با مشکلات عدیده ای مواجه خواهد ساخت.
وی با بیان اینکه کسب درآمد از فروش مواد مخدر حرام است اظهار داشت: این افراد بدانند که فرزندانشان گرفتار اعتیاد خواهند شد.
**مولوی محمدعلی شهنوازی امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش در خطبه های این هفته گفت: وحدت لازمه رسیدن به موفقیت و عبور کردن از مشکلات و مصائب است بنابراین همگان باید عنصر وحدت و همبستگی را در جامعه حفظ کنند.
مولوی محمد عثمان قلندرزهی امام جمعه مسجد جامع الخلیل اهل سنت شهرستان خاش هم با اشاره به اینکه دین اسلام پیام های روشنی دارد اظهار داشت: پیامبر اسلام تمام احکام و مبانی دینی را تشریح کرده اند و هر آنچه در قرآن کریم آمده از سوی پروردگار متعال در راستای هدایت بشریت و تعالی انسان با شفافیت بیان شده است.
7310**7314**3213

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال