هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

دم خروس حادثه میرجاوه از عربستان بیرون زد

زاهدان - ایرنا- پایگاه خبری تحلیلی عصرهامون روز سه شنبه /24 مهر97 مطلبی با عنوان « دم خروس حادثه میرجاوه از عربستان بیرون زد!» منتشر کرده است.

دراین مطلب آمده است: رسانه های سعودی که در جریان اقدامات گروهک ریگی همواره در انتشار خبرهای رسانه ای تروریست ها پیش قدم بودند، این بار نیز دقایقی پس از حادثه میرجاوه با سخنگوی گروهک جیش الظلم مصاحبه کرد.
به گزارش عصرهامون، شبکه العربیه عربستان سعودی که در سالهای فعالیت گروهک تروریستی مالک ریگی نیز فیلم های اختصاصی جنایات این تروریست معدوم را منتشر میکرد اینبار نیز به صورت اختصاصی با سخنگوی گروهک تروریستی جیش الظلم مصاحبه انجام داد.
عرفان شهنوازی سخنگوی این گروهک تروریستی در گفتگو با العربیه مدعی شده این اقدام را برای دفاع از مردم اهل سنت انجام داده حال آنکه گفته می شود برخی از ربوده شدگان اهل سنت بوده اند و جامعه اهل سنت نیز در پیام های مختلف اعلام برائت خود را از این اقدام اعلام کرده اند.
در هر صورت شبکه العربیه یکبار دیگر با مصاحبه اختصاصی با سخنگوی یک گروه تروریستی در جنوب شرق ایران این سوال را در ذهن بوجود آورد که این ارتباطات رسانه ای از چه کانالی و با چه هدفی برگزار می شود؟ و چگونه خبرنگاران این شبکه به راحتی با ترویست ها ارتباط تلفنی و حتی موفق به دیدار در سنگرهای مخفی آنها می شوند؟
البته پشت پرده این گونه اقدامات را باید در یادداشت عبدالستار دوشوکی مهره رسانه ای العربیه دید که تلاش کرد در سالروز شهادت سردار شوشتری طرح مردمی کردن امنیت در استان را زیر سوال برده و همزمان اقدام تروریست ها را مورد تمجید قرار دهد.
همه اینها در حالی است که این ساختار امنیتی مردمی به قدری تأثیر گذار بوده که برخی تحلیلگران امنیتی در اروپا آن را زمینه ساز ضربات بسیار سنگین به گروه های وهابی و تروریست منطقه می دانند. حال اگر صحبت های بن سلمان برای کشاندن جنگ به داخل ایران، اقدامات کور تروریست ها و تحرکات رسانه ای سعودی ها را در کنار هم قرار دهیم، مشاهده می کنیم که بسیجیان بلوچ تا چه اندازه دشمنان ایران را پریشان کرده اند.
8006 **6081

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال