رقابت های رفاقت مهر سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد

زاهدان- ایرنا - معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: بیست و نهمین دوره رقابت های رفاقت مهر این نهاد با شعار جوانان، رفاقت مهر توسعه فرهنگ بشر دوستی از 17 تا 19 مهر در زاهدان برگزار شد.

علیرضا میری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه رقابت رفاقت مهر یکی از با اهمیت ترین فعالیت های سازمان جوانان جمعیت هلال است اظهار داشت: در این دوره از رقابت های استانی 11 تیم 9 نفره از شهرستان های استان در 2 بخش خواهران و برادران با حضور معاون امور جوانان استان چهارمحال و بختیاری به عنوان نماینده و ناظر سازمان جوانان برگزار شد.
وی هدف از برگزاری این دوره از رقابت ها را بالابردن سطح علمی و امدادی اعضا، تبادل تجربیات و فعالیت های بشر دوستانه، تمرین کار گروهی، کسب مهارت و ایجاد محیطی توام با صلح، دوستی و مهرورزی برای جوانان این مرز و بوم عنوان کرد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اعضای شرکت کننده در این دوره از رقابت ها در هشت رشته احیای قلبی - ریوی، ارریابی مصدوم، پانسمان و بانداژ، آتل بندی، حمل مصدوم و اسکان اضطراری و حمل یک نفره و دو نفره در قالب گروه های دوستی و مهروز برگزار شد.
7316 **6081

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط