حقوق بشر آمریکایی در ظلم به ملت ها خلاصه شده است

زاهدان - ایرنا - امام جمعه خاش سیستان و بلوچستان گفت: حقوق بشر آمریکایی در ظلم به جوامع بشری، جنایت و انواع تحریم و فشار آوردن به ملت ها خلاصه شده است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام غلامرضا دهقان در خطبه های این هفته خاش اظهار داشت: وضع تحریم های ظالمانه در چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی علیه دولت و ملت ایران سبب اقتدار کشور شده و ملت ما با شایستگی توانسته اند روی پای خود بایستند و با شرایط دشوار کنار بیایند.
وی ادامه داد: تحریم های دارویی، فشارهای اقتصادی، تجاری، صنعتی، تحریم سوخت و غیره که از سوی آمریکایی ها علیه ایران اسلامی تصویب و اجرا می شود نشان دهنده این مطلب است که آمریکا و هم پیمانان آن دلسوز ملت ما نیستند و فقط در شعار خود را مدافع حقوق بشر می دانند.
امام جمعه خاش با اشاره به اینکه در ایام و موسم انجام مناسک حج قرار داریم افزود: حج فرصتی بسیار مهم برای تزکیه و پاک کردن قلب ها از گناه و تقصیرهاست که در زندگی از فرد مسلمان سرزده است.
وی ادامه داد: انسان در سرزمین عرفات و طواف بیت الله الحرام و دیگر شعائر الله با توبه و بخشش پروردگار متعال پاک می شود.
حجت الاسلام دهقان اظهار داشت: کنگره عظیم حج فرصتی مناسب برای تالیف قلوب و به نمایش گذاشتن اتحاد و همبستگی امت اسلام است.
وی همچنین با گرامیداشت مناسب های هفته روز خبرنگار را به اهالی اصحاب رسانه تبریک گفت.

**دشمن به دنبال اختلاف و نفوذ در کشور است.
امام جمعه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: دشمن به دنبال اختلاف و نفوذ در کشور است که باید مسئولان و مردم نسبت به این موضوع بیش از پیش هوشیار باشند.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی در خطبه های این هفته ایرانشهر اظهار داشت: در شرایط کنونی که دشمن درصدد ایجاد بحران برای کشور است تنها با همدلی و وحدت می ‌توانیم از این گذرگاه سخت عبور کنیم.  
وی با اشاره به اینکه عبور از چالش‌های ایجاد شده توسط مستکبران عالم نیاز به دقت در تصمیمات دولت و اقدامات مسئولان دارد، گفت: تصمیمات و اجرای امور مختلف هرگز نباید با سطحی‌ نگری همراه باشد.
امام جمعه ایرانشهر گفت: موفقیت و پیشرفت کشور در گرو حضور نیروهای جوان، متخصص و کارآمد است.

**امام جمعه موقت سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: پیشنهادات اخیر ترامپ در خصوص مذاکرات یک بازی سیاسی برای موفقیت تیمش در انتخابات میان دوره ای مجلس نمایندگان و سنای آمریکا بود.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام یوسف مرادی در خطبه های این هفته سراوان اظهار داشت: ترامپ هیچ راهبرد مشخصی برای ارتباط موثر و سازنده در خصوص ارتباط با جمهوری اسلامی ایران ندارد چرا که او از اساس سیاسی نیست و سیاست‌های او براساس منافعش تغییر می کند.
وی افزود: گزافه گویی های وزیر امورخارجه سعودی به خاطر شکست سیاست های رژیم سعودی در منطقه است.
امام جمعه سراوان گفت: تنها راه نجات امت اسلامی در مقابل تجاوز، مقاومت است.
7310**7314**7336 **3213

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال