فرماندار خاش:

خدمات دولت یازدهم با هدف ایجاد امید و نشاط در جامعه اجرا شده است

زاهدان - ایرنا - فرماندار شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف با اهداف محرومیت زدایی، تامین نیازهای مردم و ایجاد امید و نشاط در جامعه اجرا شده است.

به گزارش ایرنا محمد اکبر چاکرزهی سه شنبه شب در نشست شورای اداری خاش که با حضور آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان برگزار شد از همکاری و تلاش دولتمردان برای ارائه خدمات شایسته به مردم در حوزه های مختلف از جمله تهیه و تامین سوخت، نظارت و بازرسی بر اماکن خدماتی و تولیدی، رفع مشکلات فاقدان شناسنامه، اجرای طرح تحول نظام سلامت، پروژه های زیرساختی و رفع 25 مورد از منازعات قومی با همکاری و حمایت مردم و دفتر رهبر معظم انقلاب و استاندار قدردانی کرد.
وی آغاز پروژه راه آهن و گازرسانی به سیستان و بلوچستان را از اقدامات شاخص دولت یازدهم در استان عنوان کرد که بخشی از این پروژه ها در خاش در حال اجراست.
وی احیا واحدهای راکد و نیمه فعال، اجرای طرح های کشاورزی و گلخانه ای و دامی و شیلاتی، آبیاری نوین، اجرای پروژه تولید جوجه یک روزه با ظرفیت تولید سالانه 16 میلیون قطعه و نیز فراهم کردن زیرساخت های گردشگری و رونق بخشیدن به فعالیت های دانشگاهی را از دیگر دستاوردهای دولت تدبیر و امید در خاش عنوان کرد.
فرماندار خاش زیر کشت قرار دادن 37 هزار هکتار از زمین های زراعی به تولید 350 هزار تن محصول در سال و توجه به کشت های نوین و متنوع را از دیگر دستاوردهای دولت در این شهرستان ذکر کرد.
امام جمعه اهل سنت خاش نیز در این نشست گفت: خدمات دولت یازدهم در حوزه های مختلف مثل نور خورشید می درخشد.
مولوی محمدعلی شهنوازی اظهار داشت: شرارت و ناامنی سیستان و بلوچستان را از توسعه دور می کند.
در این نشست مدیرعامل شرکت مخابرات سیستان و بلوچستان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی جهاد کشاورزی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی امور آب استان و شماری از مدیران ادارات خاش در حوزه های کاری خود گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کردند.
به گزارش ایرنا آیت الله سلیمانی در سفر2 روزه خود به شهرستان خاش علاوه بر دیدار با مردم بخش ایرندگان و خانواده معظم شهیدان در مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا نیز شرکت کرد.
خاش در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.7310
7310**3213خبرنگار: محمدامین میربلوچزهی انتشار دهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedan

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال