رئیس ستاد انتخابات رئیسی در سیستان و بلوچستان:

رئیسی سیستانی تبار است

زاهدان - ایرنا - رئیس ستاد سیدابراهیم رئیسی در سیستان و بلوچستان گفت که اگرچه این نامزد ریاست جمهوری در شهر مقدس مشهد متولد شده اما پدر او، اهل دشتک زابل از منطقه سیستان است.

به گزارش ایرنا دادخدا خدایار روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: «بر اساس بعضی مستندات آقای رئیسی از سادات سیستانی است و پدر ایشان متولد دشتک زابل بوده است.»
وی افزود: بنا بر هماهنگی های صورت گرفته، حجت الاسلام رئیسی احتمالا در هفته آینده به سیستان و بلوچستان سفر می کند که نشست با علما و نخبگان اهل تشیع و تسنن و بزرگان اقوام و طوایف و حضور در جمع دانشجویان از برنامه های وی خواهد بود.
خدایار در مورد توجه این نامزد انتخاباتی به اهل سنت گفت: بر اساس اظهارات آقای رئیسی، ما حقی به اهل سنت نمی دهیم زیرا آنان خود شهروند ایرانند و از این ناحیه حقوقی دارند.
وی گفت: آستان قدس برای محرومیت زدایی در پنج استان محروم اعلام آمادگی کرده و از ما خواسته طرح ها و برنامه های خود برای رفع محرومیت و اشتغال زایی را ارائه دهیم که ما طرح هایی را پیشنهاد کرده ایم و ساخت مجموعه بین راهی میرجاوه برای اسکان زوار پاکستانی، به عنوان نخستین طرح توسط آستان قدس در استان در حال اجراست.
وی اظهار داشت: توسعه مسیر چابهار - میلک، بهبود وضعیت کشاورزی، توسعه فعالیت های صید و صیادی و 2 بانده کرده راهها، گازرسانی به مردم زاهدان و اتمام طرح های نیمه تمام از جمله نیازهای استان است که مردم انتظار دارند به آن توجه شود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان 29 اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار می شود.
3042**6081
خبرنگار: محدثه حیدری گرجی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال