130 معلم و فرهنگی در نوک آباد و کارواندر خاش تجلیل شدند

زاهدان - ایرنا - افزون بر 130 معلم و فرهنگی در نوک آباد و کارواندر خاش به مناسبت گرامیداشت هفته معلم تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا مدیر آموزش و پرورش نوک آباد در مراسم تجلیل از 30 معلم که فرماندار و شماری از مسوولان استانی و محلی، معتمدان و ریش سفیدان و نیز فرهنگیان حضور داشتند گفت: رمز موفقیت خدمت در آموزش و پرورش رعایت حد اعتدال، برقراری وحدت، تفاهم، همدلی و همراهی مردم و مسوولان است.
عبدالواسع پاکزاد اتحاد و هم افزایی در درون سیستم را از اهداف و برنامه های آموزش و پرورش بر شمرد و بیان کرد: در سال تحصیلی جاری افزون بر 450 معلم کار تربیت حدود 6200 دانش آموز حوزه بخش نوک آباد را بر عهده داشتند.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان خاش نیز گفت: در گرامی داشت هفته معلم افزون بر یکصد نفر از معلمان این شهرستان در منطقه کارواندر تجلیل شدند.
علی دلارامی در حاشیه آیین تجلیل از معلمان بخش مرکزی خاش در دهستان کارواندر بیان کرد: معلمان بعنوان قشر تاثیر گذار جامعه ظرفیت و توان خود را بخوبی توانسته اند به نمایش بگذارند.
وی اظهار داشت:حضور مسوولان و مقامات در ادارات و نهادها و مراکز خدمات دولتی و بخش خصوصی ناشی از همت والای معلمان بوده و خوشبختانه این تلاشها و همت معلمان خود را در جامعه به شایستگی نشان داده است.
دلارامی با اشاره به اینکه دانش آموزان و نسل امروز جامعه با رشد سریع تکنولوژی همراه و همگام هستند بیان کرد: معلمان نیز باید خود را به علوم روز مسلح کنند تا بتوانند فرزندان مردم را از خطرات و آسیبهای امکانات و تجهیزات نوین و تغییر افکار و اندیشه ها حفظ کنند.
خاش در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.
7310 / 6081

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال