باران در 14 شهرستان خراسان رضوی بارید

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش رگباری باران از شب گذشته تاکنون 14 شهرستان این استان را فرا گرفته است.

زهرا مبشری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این بارشها شهرستانهای واقع در نیمه شمالی و نواحی غربی استان خراسان رضوی را در برگرفته است و بیشترین میزان آن در شهرستان کلات با 11 میلی متر ثبت شده است.
وی ادامه داد: بارشهای رگباری باران که از روز پنج شنبه هفته گذشته در خراسان رضوی آغاز شده به طور متناوب و با شدت و ضعف متفاوت تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: در این مدت، شدت وزش باد به ویژه در نیمه جنوبی استان خراسان رضوی افزایش می یابد.
مبشری با اشاره به این که روند کاهش دمای هوا از فردا در خراسان رضوی آغاز می شود افزود: بیشینه دمای هوای امروز مشهد 20 درجه سلسیوس پیش بینی شده است که در روزهای یکشنبه و دوشنبه این هفته به 15 و 14 درجه می رسد.
وی ادامه داد: کلات نادر با کمینه دمای هشت درجه و تایباد با بیشینه دمای 31 درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستانهای خراسان رضوی در طول 24 ساعت گذشته بوده اند.
او گفت: در این مدت بیشترین شدت وزش باد هم در شهرستان جغتای با سرعت 83 کیلومتر در ساعت گزارش شده است.
1922/3027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال