سهامداران پدیده شاندیز به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند

مشهد-ایرنا- حدود 180 نفر از سهامداران شرکت پدیده شاندیز ظهر پنجشنبه برای پیگیری دریافت مطالبات خود از شرکت یاد شده به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند.

به گزارش ایرنا این افراد با سردادن شعار مقابل ساختمان استانداری و استمداد از مسئولان رسیدگی به مشکلات خود در موضوع پدیده را خواستار شدند و سپس با حضور در نمازخانه استانداری لیستی از سهامداران معسر و گرفتار در مضایق مالی شرکت پدیده را تهیه کردند.
یکی از سهامداران که هماهنگیهای مربوط به تهیه لیست یاد شده را بر عهده داشت به خبرنگار ایرنا گفت: با تهیه این فهرست به دنبال مشخص شدن سهامداران و یا تعهدنامه داران معسر شرکت پدیده هستیم و از طرفی می خواهیم از ورود افرادی که هیچ ارتباطی به شرکت پدیده ندارند در تجمعات این گروه جلوگیری کنیم.
رضا پورزند افزود: فهرست سهامداران معسر پدیده علاوه بر مشخصات هویتی شناسنامه، حاوی شماره سهامداری، میزان سهام و دیگر معرفه های لازم برای تعیین لیست واقعی سهامداران معسر این شرکت است.
وی ادامه داد: این نام نویسی در مراجعات بعدی سهامداران به استانداری خراسان رضوی نیز تکرار خواهد شد تا در صورتی که بودجه ای جهت پرداخت به سهامداران معسر تامین شد تحویل مقامات مسئول گردد.
پروژه پدیده شاندیز چهار سال پیش در پی برخی تخلفات از جمله عدم دریافت مجوزهای لازم برای ساخت و ساز و نیز توزیع غیرمجاز سهام به صورت گسترده با دستور مراجع قضایی تعطیل شد یعنی در مرحله نخست این اقدام دفاتر فروش و عرضه سهام شرکت پدیده مسدود شد و بعد از مدتی کل پروژه متوقف گردید.
از سه سال گذشته با تشکیل ستاد تدبیر در استان خراسان رضوی اقداماتی برای راه اندازی مجدد و سر و سامان دادن به وضعیت این پروژه انجام شد چنانکه مدیرعامل جدید گروه شرکتهای پدیده شاندیز در پایان مهر ماه پارسال اعلام کرد 45 شرکت پیمانکاری و مشاور جزء و کل برای ساخت و تکمیل پروژه های شرکت پدیده با این مجموعه قرارداد منعقد کرده اند.
گروه شرکتهای پدیده هم اکنون در شش شرکت اصلی و دو موسسه وابسته در حال فعالیت است.
این شرکت دارای دو سایت اصلی اداری و پروژه گردشگری در شاندیز و کیش است.
1922/3221

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال