سیلاب جاده تایباد – باخرز فروکش کرد

مشهد- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: سیلاب ناشی از بارندگی های ظهر سه شنبه در یکی از آب نماهای جاده تایباد – باخرز که موجب انسداد این مسیر به مدت حدود 2 ساعت شده بود فروکش کرد و مسیر باز شد.

ابراهیم نصری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر به دلیل بارش برف تردد وسایل نقلیه در جاده های تربت جام – صالح آباد ، سه راهی چکنه – خوشاب و درگز - قوچان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی اظهار داشت: بر اساس گزارشهای دریافتی بارشها در بخش احمد آباد شهرستان مشهد و بخش سرولایت شهرستان نیشابور و شهرستانهای فیروزه، جوین و خوشاب و جاده های درگز - قوچان، کاشمر - نیشابور، گناباد -فردوس، سبزوار - اسفراین، سبزوار - بردسکن، آزادراه مشهد - باغچه، فریمان - مشهد، بردسکن - سبزوار، سرخس - مشهد، صالح آباد - تربت جام و چناران – قوچان به صورت برف می باشد.
نصری از تداوم بارندگی در سایر نقاط استان خبر داد و گفت: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی بارشها تا صبح پنجشنبه در این استان ادامه دارد.
خراسان رضوی 20 هزار و 575 کیلومتر راه دارد که 6 هزار و 423 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن روستایی است.
این استان علاوه بر 51 گردنه به طول 545 کیلومتر در جاده های بین شهری، 172 گردنه به طول 574 کیلومتر در جاده های روستایی و 136 محل کولاک و مه گیر به طول 586 کیلومتر دارد.
3221 / 6053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال