کارگاه ملی تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی در مشهد آغاز شد

مشهد- ایرنا- کارگاه ملی تعمیر، تجهیز و نگهداری تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر روز شنبه در مشهد آغاز شد.

مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر کشور در مراسم آغاز این کارگاه گفت: این دوره‌ با اهداف آموزشی، تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی در حد پایه ویژه کارشناسان تیم های درمان اضطرای ١٥ استان در مشهد برگزار شده است.
افشین علیخانی با تاکید بر ضرورت مهارت آموزی نیروهای هلال احمر افزود: وسایل پزشکی و تجهیزات تیم های درمان اضطراری، جزو اقلام تخصصی هستند که با هزینه های به نسبت زیاد تهیه شده بنابراین رعایت اصول نگهداری صحیح می تواند با افزایش عمر مفید این لوازم، بهره وری از آنها را نیز بیشتر کند.
وی با اشاره به اینکه 90 درصد بودجه این بخش استانی است اظهار داشت: امید است در آینده آموزش های ضمن خدمت به سویی برود که در تمام بخشهای مربوط به هلال احمر مرجعیت علمی داشته باشیم.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: اگر تیم های عملیاتی بتوانند خودکفا شده و برخی نیازهای خود را رفع کنند، می توانند پاسخگویی موثری در حوادث داشته باشند.
سید مجتبی احمدی با تاکید بر استمرار کارگاه ‌های مهارت آموزی افزود: این دوره آموزشی با هدف افزایش مهارت در نگهداری و تعمیر تجهیزات و ارتقای توان عملیاتی هلال احمر تشکیل شده است تا بتوانیم در زمان بروز حوادث و بحرانها بدون هیچ مشکلی به ارائه خدمات بپردازیم.
کارگاه ملی تعمیر، تجهیز و نگهداری تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر تا 29 آذر ادامه دارد.
7496 / 6053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال