دو میدانی کاران خراسان رضوی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

مشهد- ایرنا- رئیس هیات دو و میدانی خراسان رضوی گفت: شاهین مهردلان و حسن تفتیان در رشته های پرتاب وزنه، دو 100 و 200 متر به اردوی تیم ملی دو و میدانی دعوت شدند.

امیر سعادتمند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس بررسی صورت گرفته توسط فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران در مرحله نخست 17 نفر به اردوی تیم ملی دعوت شدند که مهردلان به همراه دیگر ورزشکاران رشته های پرتابی جهت شرکت در این اردو به تاکستان سفر کرده است.
وی گفت: برگزاری سفرهای خارجی برای دومیدانی کارانی نظیر تفتیان که اردوی خود را سال گذشته در فرانسه و دیگر کشورهای خارجی برگزار کردند فعلا به دلیل مشکلات ناشی از قیمت ارز متوقف شده و اردوی آماده سازی این قهرمان ارزنده کشورمان در تهران برگزار خواهد شد.
او ادامه داد: اردو برای آمادگی ورزشکاران کشورمان جهت حضور در مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا که اردیبهشت ماه سال آینده در قطر برگزار می شود تدارک دیده شده است.
وی گفت: مهردلان در رنکینگ آسیایی رشته پرتاب وزنه جایگاه دوم و تفتیان با عنوان سریعترین دونده ایران در رشته 100 متر قهرمانی مسابقات آسیایی را در کارنامه خود دارند.
3221/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال