عضویت رایگان کتابخانه های عمومی مشهد در نمایشگاه کتاب

مشهد- ایرنا- رییس اداره کتابخانه های عمومی مشهد گفت: عضویت در کتابخانه ‌های عمومی مشهد و خراسان رضوی در ایام برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب این شهر به‌ صورت رایگان انجام می‌شود.

محمدرضا بدیع‌ زادگان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امسال غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی در کنار غرفه های ناشران شاخص و عمومی قرار گرفت و همین امر موجب افزایش میزان بازدیدکننده از این غرفه شد. بر این اساس از قسمتی که مخصوص غرفه‌های ادارات بود خارج شدیم و در مکانی قرار گرفتیم که بیشتر شاهد استقبال و حضور عموم مردم باشیم.
وی گفت: غرفه اداره کل کتابخانه ‌های عمومی خراسان رضوی در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد در تالار فردوسی و در فضایی به مساحت ٢٠٠ مترمربع دایر شده که یکی از بزرگترین غرفه‌ های نمایشگاه است.
او افزود: نشستهای کتابخوان و خوانش‌ کتابخوان غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در غرفه سرای سرای اهل قلم واقع در محوطه هشت ضلعی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار ‌شد.
وی ادامه داد: در کتابخانه‌های عمومی خدمات ویژه جهت بهره ‌مندی عموم مردم ارائه می‌ شود اما بسیار خوشحال هستیم که بیشترین گروه استقبال کننده از غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد کودکان هستند که به همراه والدینشان به امر کتابخوانی می ‌پردازند و جالبتر اینکه فرزندان الگویی برای مطالعه والدین شده‌اند.
بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد با حضور 700 ناشر در قالب 800 غرفه در حال برگزاری است. در این نمایشگاه 150 هزار عنوان کتاب داخلی و 29 هزار عنوان کتاب از 20 ناشر و 80 نمایندگی خارجی در گستره 20 هزار مترمربع عرضه شده است.
بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد تا پایان هشتم آذر در محل نمایشگاه بین‌ المللی مشهد برای بازدید عموم مردم دایر است.
1922/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال