لیگ برتر هندبال

سرپرست تیم گچساران: برای کسب امتیاز به سبزوار آمده ایم

سبزوار- ایرنا- سرپرست تیم نفت و گاز گچساران به دیدار با تیم سربداران سبزوار اشاره و بیان کرد: هدف ما قرار گرفتن در نیمه نخست جدول لیگ برتر هندبال لذا برای کسب امتیاز به سبزوار آمده ایم.

سعید پایاب روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در سبزوار افزود: با توجه به اینکه تیم گچساران از پنج دیدار گذشته تنها دو امتیاز کسب کرده نیاز مبرم به پیروزی مقابل سربداران داریم.
وی ادامه داد: تیم هندبال نفت و گاز گچساران در لیگ جاری دست به جوانگرایی زده چنانکه 95 درصد بازیکنان آن بومی و جوانان هستند. هرچند بازی در مقابل تماشاگران هندبال دوست سبزواری همواره دشوار بوده اما با همبستگی تیمی تلاش می کنیم نتیجه این دیدار را به نفع خود تمام کنیم.

* برای افزایش اعتماد بازیکنان نیاز به برد داریم
مدیر فنی تیم هندبال سربداران نیز به حضور 11 بازیکن کمتر از 20 سال در ترکیب تیمش اشاره و بیان کرد: برای افزایش اعتماد بازیکنان نیاز به برد داریم.
قاسم شعبانپور افزود: امیدواریم با استفاده از شرایط میزبانی دیدار امروز دو امتیاز آن نصیب تیم هندبال سربداران شود. بازیها تیم گچساران را با دقت آنالیز کرده و نقاط ضعف و قوتش را شناخته ایم.
تیم سربداران سبزوار عصر امروز 24 آبان در چارچوب هفته ششم لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور میزبان تیم نفت و گاز گچساران است.
تیم نفت و گاز گچساران با دو امتیاز در رده ششم و تیم سربداران بدون امتیاز در رده هشتم جدول 9 تیمی لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور قرار دارند.
8145/7495/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال