وضعیت خروج مسافران از مشهد تحت نظارت است

مشهد- ایرنا- مدیرکل دفتر هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: وضعیت خروج مسافران از مشهد از طرق مختلف ریلی، هوایی و جاده ای زیر نظر و کنترل است و مشکلی در این زمینه نداریم.

مهدی فروزان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون در محل پایانه مسافربری مشهد مستقر هستیم و روند خروج مسافران، فروش بلیت و مشکلات احتمالی تحت نظارت و کنترل قرار دارد.
وی با بیان اینکه مشکل کمبود اتوبوس برای مقاصد اصفهان و مازندران برطرف شده است، افزود: هم اکنون 2 شرکت مسافربری چندین دستگاه اتوبوس برای این مقاصد در نظر گرفته اند که مشکل مسافران برطرف شده است.
فروزان گفت: در مسیر جاده ای از صبح امروز تا ساعت 13 یکهزار و 365 دستگاه اتوبوس از پایانه مشهد با حدود 38 هزار مسافر به مقاصد مختلف خارج شده اند که این رقم جدا از مسافرانی است که قبلا بلیت خود را خریداری کرده بودند.
وی ادامه داد: در مسیر ریلی نیز خروج مسافران با مشکلی مواجه نیست و امشب نیز یک رام قطار به مقصد تهران به صورت فوق العاده برنامه ریزی شده است.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: در حوزه حمل و نقل هوایی نیز از دیروز تا آخر امشب 300 پرواز فعال به صورت روزانه خدمات لازم را ارائه می دهند و بهای بلیت نیز در حد متعارف گزارش شده است.
وی تاکید کرد: بازوهای نظارتی روند فروش بلیت و خروج مسافران دهه پایانی صفر به مقاصد مختلف را زیر نظر دارند.
7496/5132

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال