در ایام پایانی ماه صفر؛

بیش از 104 هزار مسافر از طریق فرودگاه مشهد جابه جا شدند

مشهد- ایرنا- مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: همزمان با ایام پایانی ماه صفر بیش از 104 هزار مسافر از طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، از روز سه شنبه 15 آبان ماه تا کنون جابه جا شده اند.

محمدباقر قاسم زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت بیش از 720 پرواز در این فرودگاه انجام شد که 100 پرواز ورودی و خروجی از این تعداد پروازهای خارجی و مابقی پروازهای داخلی بوده است.
وی بیان کرد: همچنین در این مدت با توجه به افزایش تقاضای سفر به مشهد، برای جلوگیری از افزایش قیمت بلیت تعداد 40 پرواز فوق العاده انجام شد.
مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی افزود: امروز نیز بیش از 200 پرواز در این فرودگاه انجام می شود و هم اینک وضعیت جابه جایی ها در فرودگاه مشهد عادی است و پیش بینی های لازم از قبل در این فرودگاه صورت گرفته است.
سه میلیون و 200 هزار نفر در ایام پایانی دهه آخر ماه صفر به مشهد سفر کردند. بیشترین مسافران در این مدت به تعداد دو میلیون و 437 هزار و454 نفر با خودرو شخصی وارد این کلانشهر شده بودند.
فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد پس از فرودگاه مهرآباد تهران دومین فرودگاه پرترافیک کشور است که بطور میانگین روزانه 180 پرواز و در زمان اوج مسافرتها روزانه تا 250 پرواز ورودی و خروجی از آن انجام می شود.
7505/5132

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال