باران در هشت شهرستان خراسان رضوی بارید

مشهد- ایرنا- رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران در 11 شهرستان این استان طی 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

یحیی قاینی پور عصر پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بیشترین حجم بارندگی طی این مدت در کلات به میزان هشت میلیمتر باریده است.
وی ادامه داد: بارش باران و برف که از سه شنبه شب گذشته در نیمه شمالی و نواحی غربی خراسان رضوی آغاز شده امروز 17 آبان به صورت پراکنده در نیمه جنوبی استان ادامه دارد.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی نیز گفت: نیمه دوم هفته آتی روزهای سردی برای مناطق مختلف این استان پیش بینی شده است.
غلامرضا ضیا شهابی افزود: بر این اساس بیشینه دمای هوا در خراسان رضوی طی روزهای آتی همراه با افزایش ابرناکی و بارشهای پراکنده، نوسان چند درجه ای دارد.
وی گفت: بیشینه دمای هوای امروز مشهد نیز 11 درجه پیش بینی شده که نسبت به دیروز کاهش سه درجه ای دارد. بیشینه دمای هوای این شهر تا روزهای میانی هفته آتی بین 10 تا 15 درجه در نوسان است.
فریمان با کمینه دمای دو درجه سلسیوس و بردسکن با بیشینه دمای 21 درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی در طول 24 ساعت گذشته بودند.
3027/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال