حدود 277 هزار زائر پیاده رضوی وارد مشهد شده اند

مشهد- ایرنا- سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا(ع) گفت: تا صبح امروز 17 آبان 276 هزار و 533 زائر پیاده رضوی از 11 استان کشور وارد مشهد شده اند تا در سالروز شهادت حضرت رضا(ع) به زیارت حرم مطهر مشرف شوند.

حسین رضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد 114 هزار زائر پیاده دیشب وارد مشهد شده و در ایستگاههای پذیرایی و محلهای اسکان استقرار یافته اند.
وی گفت: هم اینک در مسیرهای جاده قدیم قوچان، جاده سیمان، انتهای بلوار وکیل آباد مشهد و انتهای خیابانهای طبرسی و فردوسی این شهر کاروانهای زائران پیاده به سوی حرم مطهر رضوی در حرکت هستند.
سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا(ع)افزود: برای 110 هزار زائر پیاده در مشهد محل اسکان فراهم شده و برای اسکان بقیه زائران از ظرفیتهای مردمی بهره گرفته می شود.
وی گفت: پارسال 401 هزار زائر پیاده رضوی در دهه پایانی ماه صفر میهمان مشهدالرضا بودند. پیش بینی امسال تعداد زائران پیاده 500 هزار بود لذا 300 ایستگاه پذیرایی در جاده های منتهی به مشهد از سوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا(ع) مستقر شدند و 15 هزار خادم مسئولیت خدمت رسانی به زائران را به همراه دستگاههای اجرایی برعهده داشتند.
7489/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال