استاندار خراسان رضوی:

13 آبان زمان قدرت نمایی ملت در برابر نظام استکباری آمریکاست

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: یوم الله 13 آبان تجلی وحدت و انسجام ملی و زمان قدرت نمایی ملت در برابر نظام استکباری آمریکاست.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در پیامی به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی افزود: 13 آبان سالروز آزادیخواهی و ظلم ستیزی ملت ایران در تاریخ این سرزمین و یادآور کینه توزی ها و دشمنی های بی حد و حصر استکبار با این مردم و نظام برخاسته از آرای آنان و استوار بر ارزش های دینی و اعتقادی ملت است.
وی اظهار داشت: امروز در سالروز مبارزه با استکبار و خوی استکباری آمریکای جنایتکار و صهیونیست غاصب ، آنان که بارها و بارها استقامت ، استحکام و استکبارستیزی این ملت را به اشکال مختلف آزموده اند باز این ملت را با تهدید تحریم می ترسانند ، تحریم هایی که از ابتدای انقلاب در اشکال مختلف سیاسی ، اقتصادی در کنار تحمیل جنگ، توطئه و ترور بر این کشور و نظام و مردم همواره اعمال کرده اند و با همه اینها راه به جایی نبرده اند.
استاندار خراسان رضوی گفت: امروز که آنان این دشمنی و خباثت خود را نسبت به این ملت و نظام در لحن و کلام و رفتار خود و دولت های دست نشانده شان در منطقه به وضوح بیان می کنند ، بدانند که این ملت هوشیارتر از همیشه و مقاوم تر از هر زمان در برابر دشمنان قسم خورده می ایستند و به بیان معمار حکیم انقلاب، امام خمینی (ره) 'تهدیدات و تبلیغات دولت آمریکا به قدر پشیزی نزد ملت ما ارزش ندارد'.
وی افزود: یوم الله 13 آبان زمان تجلی وحدت ، انسجام و اتحاد ملی است که رکن محوری اقتدار نظام و دوام و قوام آن در برابر هر تهدید و توطئه ، خباثت و دشمنی است و آنچنانکه رهبر معظم انقلاب فرمود، 'ملت و دولت ایران در کنار یکدیگر از هیچ‌ یک از قدرتهای استکباری واهمه ندارد'.
رشیدیان اظهار داشت: ملت ما در سایه تدابیر حکیمانه رهبری، سیاست های دولت خدمتگزار، هماهنگی و همراهی سران سه قوه توانسته است صحنه های زیبایی از پیروزی های سیاسی را در همین ایام رقم بزند که از جمله آن ها می توان به پیروزی های سیاسی در شورای امنیت و محکومیت آمریکا در دادگاه لاهه و پیروزی در شورای حقوقی در آزادکردن 5.9 میلیارد دلار دارایی های ملت ایران در کشورهای اروپایی اشاره کرد.
وی گفت: اینجانب به نمایندگی از دولت خدمتگزار تدبیر و امید، با گرامیداشت این روز افتخار آفرین از محضر خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، دانش آموزان، دانشجویان، طلاب، معلمان، اساتید و تمام اقشار و گروه های مردمی در خراسان رضوی با هر نگرش و دیدگاهی برای شرکت در راهپیمایی عظیم یوم الله 13 آبان و آیین های بزرگداشت این روز دعوت می کنم تا با وحدت و انسجام بیشتر این روز را تبدیل به زمان قدرت نمایی این ملت در برابر نظام زورگو و بی منطق و استکباری آمریکا تبدیل کنند.
راهپیمایی امسال 13 آبان در مشهد همزمان با سراسرکشور ، فردا (یکشنبه) ساعت هشت و 30 دقیقه از میدان بسیج به‏ سوی حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
3221 / 6053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال