11 هزار زائر پیاده در جاده های خراسان رضوی در حرکت هستند

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: هم اینک 11 هزار زائر پیادهرضوی در مسیر جاده های این استان به سمت مشهد در حرکت هستند.

سرهنگ هادی امیدوار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر همین اساس 'طرح پوشش زائران پیاده' از سوی پلیس راه در مسیرهای جاده ای خراسان رضوی در حال انجام است.
وی ادامه داد: همچنین به منظور حفظ ایمنی زائران پیاده دهه آخر ماه صفر طرحهای محدودیت ترافیکی از شنبه 12 آبان ماه در جاده های خراسان رضوی اعمال و اجرا می شوند.
رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: در این چارچوب در تمام جاده های استان به جز آزاد راه شهید شوشتری محدودیت سرعت با کاهش 20 کیلومتری سرعت مجاز اجرا می شود.
وی افزود: اطلاع رسانی لازم برای کاهش سرعت در طول جاده ها انجام شده لذا رانندگان باید به منظور تامین ایمنی زائران پیاده رضوی با دقت و احتیاط بیشتر در مسیرها برانند.
سرهنگ امیدوار در ادامه همچنین گفت: هم اینک تمام جاده های خراسان رضوی باز و رفت و آمد خودروها در آنها بدون مشکل در جریان است.
طبق پیش بینیها 400 هزار زائر پیاده در دهه آخر ماه صفر امسال وارد مشهد می شوند.
خراسان رضوی 20 هزار و 575 کیلومتر راه دارد که شش هزار و 422 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر راه روستایی است.
7505/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال