هم اندیشی هیاتهای ورزشهای همگانی خراسان در مشهد برگزار شد

مشهد-ایرنا- نشست هم اندیشی روسا و اعضای هیاتهای ورزشهای همگانی منطقه چهار کشور شامل استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی روز یکشنبه با حضور رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران در مشهد برگزار شد.

به گزارش ایرنا، رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در این نشست گفت: ورزش همگانی در مقابله با ناهنجاری هایی همچون اعتیاد و توسعه نشاط و شادابی و آرامش اعصاب و روان افراد جامعه تاثیر بسزایی دارد.
علی مجدآرا به بازدید خود از یکی از بوستان های مشهد اشاره کرد و افزود: شاهد حضور گسترده مردم و مربیان افتخاری آنان در ورزش صبحگاهی بودم که جا دارد مسئولان ورزش استان نسبت به بازدید از بوستان ها و تجلیل از این ورزشکاران و مربیان آنان همت کنند.
وی اظهار داشت: یکی از طرح های این فدراسیون، شناسنامه دار کردن بوستانها، مشخص کردن مربیان ورزش صبحگاهی و صدور کارت صلاحیت برای آنها می باشد.
مجدآرا گفت: کارتهای شناسایی معتبر که فدراسیون برای مربیان صادر می کند تایید کننده صلاحیت فنی و اخلاقی آنان در بوستانهای شهری است.
وی با اشاره به سند تحول ورزش کشور افزود: در این راستا 14 طرح برای هیاتهای ورزشهای همگانی کشور تعیین و ابلاغ شده که همه باید به دنبال اجرای آنها باشند و تمام امکانات ورزشهای همگانی استان نیز باید در جهت عملیاتی کردن این طرح ها بکار گرفته شود.
3221 / 6053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال