امامان جمعه بر برخورد با مفسدان اقتصادی تاکید کردند

مشهد- ایرنا- امامان جمعه شهرهای مختلف خراسان رضوی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر لزوم برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی و متخلفان این حوزه را مورد تاکید قرار دادند.

امام جمعه موقت سبزوار در خطبه های امروز این شهر گفت: مردم انتظار برخورد قاطع و انقلابی را با مفسدان اقتصادی دارند و مماشات و برخورد جناحی در این مورد را نمی پذیرند. فساد اقتصادی تهدیدی برای انقلاب اسلامی است.
حجت الاسلام محمد سلیمانی افزود: با متخلفان در هر جایگاه و منصبی که هستند باید برخورد انقلابی و جدی صورت گیرد تا جلوی فساد در کشور گرفته شود. مبارزه با متخلفان اقتصادی تنها بر دوش قوه قضاییه نیست بلکه قوای مقننه و مجریه نیز در برخورد با موضوع فساد مسئول هستند.
امام جمعه تربت حیدریه نیز در خطبه های این شهر گفت: مشکلات اقتصادی و مطالبات مردمی نباید فضایی را برای افراد سودجو و منافق فراهم کند. ضرورت دارد آماده برخورد و مواجهه با جنگ افتصادی باشیم. مظهر عدالت اجتماعی مبارزه با فساد است.
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا عصمتی مطالبات مردم را بر حق و رسیدگی به آن را ضروری توصیف و بیان کرد: ر چند به برخی روشها و مسائل انتقاد و اعتراض داریم اما نباید به دشمن اجازه موج سواری بر این مطالبات و اعتراضات را بدهیم.
امام جمعه موقت گناباد نیز برخورد قاطع با اخلالگران و خیانتکاران اقتصادی را مهمترین خواست مردم از دستگاه قضایی ذکر و بیان کرد: آمریکا تلاش می کند با افزایش تحریمها و تنگناهای اقتصادی مردم را برای اعتراض به خیابانها بکشاند و جریان اعتراض عمومی را به آشوب و بلوا تبدیل کند.
حجت الاسلام حسین اسلامی افزود: آمریکا در کوتاه مدت در صدد است کشورمان را به مسائل داخلی مشغول کند تا از اهداف راهبردی خود دست برداریم و در بلندمدت نیز به دنبال نابودی نظام جمهوری اسلامی است.
2095/6121/1744/8145/7495/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال