تمهیدات ترافیکی روز ارتش در مشهد اعلام شد

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت : تمهیدات ترافیکی ویژه ای روز 29 فروردین همزمان با رژه ارتش در هسته مرکزی کلانشهر مشهد اجرا می شود.

سرهنگ علیرضا حاجی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به فرارسیدن روز ارتش و رژه نیروهای مسلح محدودیتهای ترافیکی از امشب در هسته مرکز مشهد مبادی ورودی به میدان 15 خرداد اجرا می شوند.
وی ادامه داد: در این چارچوب از ساعت 24 امشب 28 فروردین ماه ممنوعیت توقف خودروه در طول خیابان خرمشهر از سمت میدان امام خمینی(ره)، طول خیابان جمهوری اسلامی از سمت تقاطع کوشش و طول خیابان امام رضا(ع) از مسیر پایانه مسافربری به سمت میدان 15 خرداد اجرا می شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: این ممنوعیت در طول بلوار امام رضا(ع) تا میدان بسیج ، طول خیابان فدائیان اسلام و طول خیابان بهار به سمت میدان بسیج نیز به اجرا در می آید. همچنین از ساعت شش صبح فردا بیست و نهم فروردین ماه حرکت خودروها به جز اتوبوسهای حمل و نقل عمومی در مسیرهای مذکور ممنوع خواهد بود.
وی افزود: ممنوعیت تردد و توقف تا پایان مراسم رژه حدود ساعت 11 و 30 دقیقه ظهر فردا ادامه خواهد داشت.
مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در خراسان رضوی همزمان با 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ساعت 8 صبح با حضور یگانهای نمونه پیاده، موتوری و لجستیک در میدان 15 خرداد مشهد برگزار می شود.
7505/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال