مدیرعامل مشکی پوشان:

نمی توان با قاطعیت در مورد استعفای عنایتی سخن گفت

مشهد- ایرنا- مدیرعامل باشگاه فوتبال مشکی پوشان خراسان در خصوص استعفای سرمربی این تیم گفت: هنوز در مورد استعفای عنایتی نمی توان با قاطعیت سخن گفت؛ باید تمام جوانب را سنجیده و در این خصوص تصمیم بگیریم.

به گزارش ایرنا رضا عنایتی، سرمربی تیم فوتبال مشکی پوشان خراسان، عصر جمعه پس از شکست دو بر یک تیمش در برابر پیکان، در جمع خبرنگاران از کناره گیری خود از این سمت سخن گفت.
مدیرعامل باشگاه مشکی پوشان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در رابطه با گزینه‌های احتمالی جانشینی عنایتی، اظهار کرد: هیچ تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است و باید به کالبدشکافی مشکلات تیم بپردازیم و فردا در این خصوص جلسه‌ای برگزار خواهد شد.
محمدرضا عباسی در مورد آخرین نمایش مشکی پوشان در لیگ برتر فوتبال، افزود: امروز در مصاف با پیکان 10 موقعیت گل داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم و در نهایت به واسطه یک اشتباه و یک‌ پنالتی مشکوک بازی را واگذار کردیم.
تیم فوتبال مشکی پوشان خراسان که از ابتدای مسابقات این فصل لیگ برتر تاکنون هدایت هفت مربی شامل خطیبی، رمضانی، فرهاد کاظمی، خداداد عزیزی، اکبر میثاقیان، علیرضا مرزبان و رضا عنایتی را تجربه کرده، اکنون با 15 امتیاز در قعر جدول شانزده تیمی لیگ قرار دارد.
خبرنگار: مریم انجیدنی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
3027/5132

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال