گشایش نمایشگاه دوستداران محیط زیست از تابلوهای ساخته شده از در بطری

مشهد-ایرنا- نمایشگاه دوستداران محیط زیست و اعضای یک سازمان مردم نهاد حافظ محیط زیست با نمایش تابلوهای ساخته شده از در بطری در مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش ایرنا مدیر گروه این سازمان مردم نهاد در خراسان رضوی در حاشیه برگزاری این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه 10 اثر هنری ساخته شده از درهای بطری یکبار مصرف به نمایش درآمده است.
محسن میزانی بیان کرد: در این نمایشگاه پنج تابلو چهره پنج شخصیت دوستدار و حافظ محیط زیست کشور شامل مه لقا ملاح(مادر محیط زیست ایران)، اسکندر فیروز(پدر محیط زیست ایران)، عباس جعفری، عبدالحسین وهاب زاده و عظیم قیچی ساز از فعالان عرصه محیط زیست عرضه شده است.
وی افزود: همچنین با هدف توجه دادن مردم به نقش و اهمیت گونه های مختلف حیات وحش، تصویر پنج گونه در خطر انقراض کشور شامل یوز ایرانی،سارگپه، هوبره، سیاه گوش و قوچ اوریال به وسیله درب های رنگی بطری ساخته شده است.
میزانی هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی بیشتر مردم با محیط زیست، شخصیت های تلاشگر در این عرصه و ضرورت حفاظت از گونه های جانوری دانست.
نمایشگاه تابلوهای دست ساز با در بطری از امروز آغاز و به مدت 6 روز در محل تالار فردوسی ساختمان جهاد دانشگاهی مشهد برپاست.
خبرنگار:آرزو جاودانی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
7496/5132

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال