پرورش اندامکاران خراسان رضوی چهار طلای مستر المپیای آماتوری را درو کردند

مشهد- ایرنا- رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: ورزشکاران این استان در مسابقات پرورش اندام مستر المپیای آماتوری در کشور هند موفق به کسب چهار مدال طلا شدند.

مهدی بکائیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مسابقات ورزشکاران خراسان رضوی در رشته های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک عناوین نخست را از آن خود کردند.
وی ادامه داد: در رشته فیزیک کیوان شاه قلی، در بادی کلاسیک جواد سلطانی، در پرورش اندام و در وزن 70 کیلوگرم ایمان صفایی و در وزن 100 کیلوگرم حمید لکزایی مدال طلای این رقابتها را گرفتند.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: کیوان شاه قلی علاوه بر کسب مدال طلای رشته فیزیک عنوان اورالی و کارت حرفه ای همین رشته را از آن خود کرد. حمید لکزایی نیز علاوه بر کسب مدال طلای وزن 100 کیلوگرم توانست کارت حرفه ای رشته پرورش اندام را به دست آورد. در رشته بادی کلاسیک هم وحید کریمی به مقام پنجم رسید.
وی افزود: ورزشکاران خراسانی در قالب انجمن ورزشهای کارگری از طرف فدراسیون جمهوری اسلامی ایران به این مسابقات اعزام شده بودند.
مسابقات پرورش اندام مستر المپیای آماتوری از معتبرترین تورنومنتهای پرورش اندام در جهان است که هفته گذشته در شهر بمبئی هند برگزار شد.
خبرنگار: کامیار اسماعیل پور **انتشار: حسین کریم زاده
1922/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال