هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

مشهد برج های سوختنی زیاد دارد

مشهد- ایرنا- پایگاه خبری تابناک خراسان رضوی یادداشتی به نقل از 'مصطفی شریف' با عنوان 'مشهد برج های سوختنی زیاد دارد' منتشر کرد.

تابناک نوشت: مشهد برج های زیاد برای سوختن دارد و حالا حالا ها سایه تهدیدهایی از این قبیل بر سر مردمان است. برج ها و پروژه هایی که در خیابان های شلوغ هستند و هنگام حادثه دسترسی به آنها ساده نیست و اغلب حریم پیرامونی ندارند و به بناهای پیرامون خود بسیار نزدیک هستند.
- رئیس هیات مدیره انجمن توسعه گردشگری چهارباغ خراسان: شهرداری منطقه ثامن مشهد، بخش هایی از خانه تاریخی قلابدوزها در خیابان کاشانی را تخریب کرد.
- مدیر کل پژوهش های اسلامی رسانه: مشهد دوست داشتنی یک اتفاق ماندگار است که توانسته در بازگو کردن تاریخ سرنوشت ساز و تاریخ شفاهی مشهد تاثیرگذار باشد.
- آهوانه، سوغات فرهنگی دختران مشهدی برای زائران خردسال رضوی: فرهنگسرای غدیر، طرح 'آهوانه' را برای دومین سال متوالی در تابستان امسال برای دختران نوجوان به اجرا در‌آورده است.

*پایگاه خبری قدس آنلاین:
- کروکودیل های خراسانی در دام بوروکراسی اداری / راه اندازی اولین مزرعه و نمایشگاه کروکودیل ایران در محیط بسته، مضمون خبری است که از سال 1393 فقط بر روی کاغذ جا خوش کرده است مزرعه ‌ای که قرار بود برای نخستین بار در شمال شرق کشور و در خراسان رضوی راه اندازی شود.
- دبیر همایش مفاخر تربت جام: همایش هاتفی خرگردی در تربت جام برگزار می شود.

* پایگاه خبری شهرآرا آنلاین:
- مهاجری: جزو 6 تیم نخست لیگ هفدهم خواهیم بود / آمادگی 75 درصدی بازیکنان پدیده تا به امروز.
- مدیر کل ثبت احوال خراسان رضوی: ثبت 37 هزار ولادت در استان از ابتدای امسال/ فرآیند صدور کارت ملی هوشمند سال 1397 به پایان می ‌رسد.
- سید ‌بلوچستان / سید علیرضا سجادی، مدرس حوزۀ علمیۀ مشهد است. پدرش معروف به 'سید بلوچستان'، فروردین ‌ماه امسال به دست عوامل محلی مرتبط با داعش، در مقابل ورودی خانه ‌اش به شهادت رسید.

* پایگاه خبری مشهد پیام:
- استاد اقتصاد دانشگاه علوم اسلامی رضوی: با جابه ‌جایی افراد چیزی درست نمی ‌شود چرا که باید زمینه فساد را در آن جایگاه از بین برد و این مهم جز با شفافیت اتفاق نمی‌افتد.
- معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی: امسال به مناسبت دهه کرامت حدود چهار هزار بسته پستی به مشترکان آستان قدس رضوی در خارج از کشور به زبانهای فارسی، عربی، انگلیسی، اردو، آذری، فرانسه و آلمانی ارسال می ‌شود.

* پایگاه خبری صبح توس:
- سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی: دغدغه‌ های رهبری در مورد برجام رعایت نشد.
- معاون شرکت آب منطقه‌ ای خراسان رضوی: چاه های غیر مجاز در مواردی به قنوات نیز آسیب رسانده و در همین راستا با وجود 70 درصد اقلیم خشک در استان، برنامه هایی برای جلوگیری بهره برداری از چاه های غیرمجاز با شدت ادامه دارد.
- ادامه‌ اعتراض پزشکان جوان به انتخابات نظام پزشکی / انتخابات نظام پزشکی در حالی روز جمعه 30 تیر ماه برگزار شد که با حواشی همراه بود و همین امر اعتراضات بسیار به همراه داشت به ویژه اعتراض پزشکان جوان را چرا که عدم هماهنگی سبب حذف آنان از دور انتخابات شد.
- رئیس بسیج هنرمندان کشور: هنرمندان در صف‌ اول نماز جمعه حاضر می شوند / رونمایی از 2 کتاب پدر شعر انقلاب اسلامی در مرداد ماه.
7489 / 6053 خبرنگار: میترا عبداللهی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال