خراسان رضوی پیشتاز در حوزه رسانه های دیجیتال

مشهد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: این استان در حوزه رسانه های دیجیتال سرآمد است.

به گزارش ایرنا، سید سعید سرابی روز چهارشنبه در نشست شورای برنامه ریزی دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازیهای یارانه ای افزود: با تحقیق و بررسی این حوزه قطعا مشخص می شود که خراسان رضوی در همه زمینه های رسانه های دیجیتال سرآمد و پیشتاز است.
وی در ادامه گفت: گستردگی فضای مجازی بسیار زیاد است و بر همین اساس باید برای حضور و شرکت در این فضا آمادگی کامل را داشته باشیم و با نقاط منفی آن آشنا باشیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به بخشهای ویژه نمایشگاه رسانه های دیجیتال افزود: باید بخشهای مختلف نمایشگاه به کلیت آن جهتدهی فکری و ارزشی بدهد زیرا این موضوع اتفاق بسیار ارزشمندی است و باید از این رویکرد حمایت کرد.
وی ادامه داد: باید در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی از همه فضاها استفاده شود تا مردم به حضور و بازدید از نمایشگاه ترغیب و تشویق شوند.

* حضور 60 ناشر دیجیتال در نمایشگاه
معاون طرح و برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی و دبیر نمایشگاه نیز گفت: تاکنون 60 ناشر دیجیتال برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند.
محمد کاظم دبیری افزود: دستگاهها، سازمانها و فعالان عرصه دیجیتال همکاری و مشارکت خیلی خوبی در برگزاری نمایشگاه داشته اند.
وی همچنین از برگزاری 24 نشست در این نمایشگاه خبر و ادامه داد: برخی از این نشستها تخصصی و برخی عمومی خواهد بود.
دبیر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازیهای یارانه ای همچنین بخش فرهنگ رضوی، انقلاب اسلامی و مشهد 2017 را از بخشهای ویژه این نمایشگاه اعلام کرد.
همچنین در این نشست پوستر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازیهای یارانه ای رونمایی شد. این نمایشگاه طی روزهای دوم تا نهم بهمن ماه در مشهد برگزار می شود.
7498/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال