نائب رئیس مجلس شورای اسلامی: تحول در شهر مشهد ستودنی است

مشهد – ایرنا – نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شهر زائرپذیر و مقدس مشهد طی چند سال گذشته به لحاظ فیزیکی تحول چشمگیری داشته که نتیجه همکاری نزدیک شورای شهر و شهرداری است و قابل ستایش می باشد.

حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد پنجشنبه شب در مراسم بهره برداری از مسجد و حسینیه یزدی آبادی ها از پروژه های طرح بزرگ میدان شهدا مشهد افزود: همدلی و همزبانی نهادهای دست اندرکار در توسعه شهر مشهد ثمربخش بوده است.
وی بیان کرد: امید است با همکاری بیشتر شورا و شهرداری مشهد در کنار نمایندگان مشهد در مجلس شورای اسلامی شاهد رفع همه مشکلات این شهر از جمله حاشیه نشینی، همچنین ارائه خدمات رسانی مطلوب به زائران بوده و این شهر به معنای واقعی کلمه شایسته عنوان پایتخت معنوی جهان اسلام باشد.
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: عقل، عزم و علم منشا برکات زیادی بوده و هشت سال دفاع مقدس و اقتدار سیاسی امروز در کشور ثمره هم افزایی این سه عنصر است که در چهره رهبر معظم انقلاب متجلی شده و عزت را برای ملت ایران به همرته داشته است.
حجت الاسلام ابوترابی فرد اظهار کرد: افرادی که اراده کردند سلوک، خردورزی و عقلانیت را داشته و خرد خود را با علم و دانش بارور کردند به طور قطع منشا تحولات بسیار در زندگی خود و کشور خواهند بود.
وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم مدیریت سلوک، رفتار و تصمیم گیری ما مسوولان از بالاترین درجه عقلانی، فکری و معرفتی برخوردار باشد تا منشا تحول در کشور باشیم.
مسجد و حسینیه یزدی آباد در زمینی به مساحت 488 مترمربع و زیربنای دو هزار و 100 مترمربع در پنج طبقه احداث شده است و برای بهره برداری از آن 25 میلیارد ریال هزینه شده است.
این مسجد ظرفیت 50 نمازگزار را دارد و مجهز به دو شبستان اختصاصی برادران و خواهران، دو سالن اجتماعات با گنجایش تقریبی 300 نفر، کتابخانه و مجموعه آموزشی است.
در حال حاضر بیش از 70 پروژه در طرح میدان شهدا اجرا شده که یا به مرحله بهره برداری رسیده یا در دست اقدام است.
7489/1211

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال