عضو شورای شهر:

شورای اسلامی شهر مشهد نمره قابل قبول کسب نکرده است

مشهد - ایرنا - رییس کمیسیون ویژه نظارت امر به معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شورای اسلامی این شهر تاکنون در عمل و رفتار نمره قابل قبول کسب نکرده است.

حجت الاسلام علی اصغر لطفی روز سه شنبه در نطق پیش از دستور جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: نیمی از عمر چهارمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد به پایان رسیده ولی با توجه به شعارهای انتخاباتی از نظر عملی و رفتاری نمره خوبی کسب نکرده است.
وی اظهار کرد: حرکت لاک پشتی در حوزه مدیریت شهری باید با مدیریت جهادی و بکارگیری نیروهای بسیجی تسریع شود.
لطفی گفت: مدیران باید در عمل و با بهره برداری حداکثری از حداقل امکانات کارهای جهادی انجام دهند.
وی افزود: برای جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال باید سفرهای خارجی غیرضروری رایج در شهرداری و سایر موارد نظیر ریخت و پاش های رفاهی و تفریحی مدیریت شود.
لطفی ادامه داد: مدیریت خدمات زائر، تغییر شیب فعالیتهای اقتصادی به سوی تولید، ساماندهی دفاتر پیشخوان، نظارت بر فعالیتهای شهرسازی، اجرای قانون عفاف و حجاب به ویژه در بوستانهای سطح شهر و حرکت به سوی رایگان کردن حمل و نقل عمومی از مهم ترین مسائلی است که باید در شورای اسلامی شهر و شهرداری به آن پرداخته شود.
وی با بیان اینکه در احداث ساختمان جدید تالار شهر نیز میلیاردها ریال پول بیت المال هدر رفته است گفت: این ساختمان تشریفاتی ساخته شده و هیچ سنخیتی با ماهیت اسلامی شورای شهر ندارد.
ساخت تالار شهر مشهد در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع با زیربنای بیش از ١٧هزار متر مربع در شش طبقه و با هزینه حدود 370 میلیارد ریال در مراحل پایانی است.
تالار مزبور شامل سالن های اجتماعات با گنجایش ٥٠٠ نفر ، موزه ، نمایشگاه ، کتابخانه، دفاتر اداری، واحدهای تجاری و همچنین سالن ها و فضاهای چند منظوره برای ارتباطات مردمی و برگزاری جلسات شورای اسلامی شهر می باشد.
سالن جلسات این تالار امروز با برگزرای جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در آن به بهره برداری رسید.
7505 / 6053

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال