رشته های دانشگاه علوم اسلامی رضوی به 26رشته رسید

مشهد- ایرنا - مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: با ایجاد رشته جامعه شناسی در مقطع کارشناسی، شمار رشته های تحصیلی این دانشگاه به 26 رشته رسید.

ˈعلی جانفزاˈ روز شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید این دانشگاه در رشته جامعه شناسی مقطع کارشناسی نیز دانشجو می پذیرد، گفت: ثبت نام در این رشته تحصیلی از 20 بهمن ماه جاری در سایت اینترنتی به آدرس www.razavi.ac.ir آغاز می شود.
وی افزود: دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از بین برادران واجد شرایط دانشجو می پذیرد و ثبت نام در آزمون ورودی این دانشگاه از 20بهمن در سایت مذکور آغاز خواهد شد.
وی اظهار داشت: دانشگاه علوم اسلامی رضوی در مقطع کارشناسی نیز از بین برادران واجد شرایط و دارنده مدرک پیش دانشگاهی و طلاب پایه شش حوزه علمیه دانشجو می پذیرد.
او افزود: این دانشجویان در رشته های علوم قرآنی و حدیث، حقوق، فلسفه و کلام اسلامی، اقتصاد، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عربی، فقه و مبانی حقوق اسلامی و جامعه شناسی پذیرش می شوند.
وی بیان کرد: این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد نیز در رشته های علوم قرآنی و حدیث، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم حدیث، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عربی، تاریخ و تمدن ملل اسلامی و فلسفه و کلام اسلامی پذیرای داوطلبان خواهد بود.
مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: آزمون دوره دکتری دانشگاه نیز در شش رشته علوم قرآنش و حدیث، فلسفه و کلام اسلامش، حقوق جزا و جرم شناسش، حقوق خصوصش، حقوق بین الملل و فقه جزایی برگزار می شود.
جانفزا اظهار داشت: زمان برگزاری آزمون دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد 26 اردیبهشت ماه سال 1393 و آزمون دکتری 29 و 30 خرداد ماه سال آینده می باشد.
وی بیان کرد: این دانشگاه در حال حاضر دارای هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی است که با تربیت دانشجویان محقق و اسلام شناس در راستای گسترش علوم و معارف اسلامی تلاش می کند.
/659/ 7489

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال