لوح تقدیر رییس جمهور به یکی از پیشکسوتان حوزه میراث فرهنگی خراسان رضوی اهدا شد

مشهد-به پاس بیش از پنج دهه تلاش و فعالیت در زمینه معماری ، شهر سازی و میراث فرهنگی ، از سوی رییس جمهور لوح تقدیری امضاء و توسط مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی به دکتر ˈیعقوب دانش دوستˈ اهدا گردید.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ، دکتر یعقوب دانش دوست از پیشکسوتان خدمت رسانی در حوزه میراث فرهنگی می باشد که ناظر و طراح مرمت کلیه آثار تاریخی بزرگ از نهبندان جنوبی ترین شهرستان استان خراسان بزرگ تا مرز استان گلستان از سال 1345تا کنون بوده است .
بنابر این گزارش، دانش دوست متخصص باغ آرایی ایرانی است و تاکنون در خصوص باغ های طبس دوکتاب ارزشمند تالیف و همچنین بخشی از طراحی و نظارت باغ های مجموعه های آرامگاههای حکمای بزرگ ایران همچون عطار و خیام نیشابوری و فردوسی از جمله کارهای وی می باشد.
این لوح در مرا سم تجلیل از صادر کنندگان و صنعت گران نمونه کشور همزمان با رونمایی از مجوزهای سه گانه فعالیتهای این سازمان در تهران اهدا شد که به دلیل نبود دکتر دانش دوست این لوح توسط فریدون فعالی مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در دفتر کار وی اهدا گردید.ک/1
7496/659

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال