29 دی ماه آخرین مهلت استفاده از تخفیف مراکز معاینه فنی خودرو

قم ـ ایرنا - مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست قم گفت: مالکان خودروها در این استان تا 29 دی ماه جاری فرصت دارند با مراجعه به مراکز معاینه فنی، از تخفیف 25 درصدی به مناسبت هفته هوای پاک بهره مند شوند.

سید محمدرضا بهشتی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه نرخ صدور گواهی معاینه فنی خودروهای سبک 220 هزار ریال است که با تخفیف در نظرگرفته شده 170 هزار ریال خواهد بود، خاطرنشان کرد: سه مرکز معاینه فنی خودروهای سبک جمکران، قدس و ترمینال در هفته هوای پاک روزانه سه ساعت بر ساعات کاری خود افزوده اند.
وی تصریح کرد: مالکان خودروهای تولید داخل به سال ساخت 1392 و ماقبل آن، خودروهای وارداتی سال 2013 و ماقبل آن و همچنین خودروهای عمومی سال 1395 و ما قبل آن، باید برای دریافت گواهی معاینه فنی به مراکز مجاز مراجعه کنند.
وی با اشاره به این که 22 تا 29 دی به عنوان هفته هوای پاک نامگذاری شده است، شعار امسال این هفته را « مردم، مسئولان، هوای پاک» عنوان کرد.
بهشتی پور، برگزاری همایش گرامیداشت روز ملی هوای پاک، نشست خبری مدیرکل حفاظت محیط زیست قم، برگزاری کارگاه آموزشی ویژه کودکان، بررسی طرح پژوهشی گرد و غبار و غیره را از جمله برنامه های اداره کل حفاظت محیط زیست قم در این هفته برشمرد.
1175 /

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال