قم میزبان مسابقات تکواندوی نونهالان ایران شد

قم- ایرنا- رئیس هیات تکواندوی قم گفت: مسابقات تکواندوی نونهالان قهرمان کشوری با حضور 900 ورزشکار از 31 استان کشور از 20 تیرماه سال جاری در سالن ورزشی هلال احمر این استان برگزار می شود.

محمد جمشیدی روز دوشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات در دو بخش پسران 21 و 22 تیرماه و در بخش دختران 23 و 24 تیرماه ترتیب خواهد یافت و 120 داور نیز از سراسر کشور این رقابت ها را قضاوت می کنند.
وی ادامه داد: برگزاری این مسابقات نقش بسیار مهمی در اعتلا و پیشرفت تکواندوی قم بویژه در رده های ویژه دارد و نونهالان این استان با تمام قوت در این مسابقات شرکت می کنند.
جمشیدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به درخواست برگزاری کارگاه آموزشی مربی گری و داوری در قم گفت: متاسفانه در تکواندوی استان در دو بخش آقایان و بانوان با کمبود مربی و داور مواجه هستیم.
وی ادامه داد: ما در بخش بانوان 35 مربی و 34 داور فعال و در بخش آقایان نیز 65 مربی و 75 داور داریم در حالی که باید در هر کدام از رشته ها، این میزان به 150 نفر برسد.
جمشیدی خاطرنشان کرد: برای جبران این خلاء ها تلاش می کنیم کلاس مربی گری و داوری با حضور اساتید برجسته این رشته، در نیمه دوم سال جاری در قم برگزار شود.
7401/ 6133/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال