نائب رئیس هیات پینگ پنگ خبرداد:

حضور دو ورزشکار قمی در مسابقات تیم ملی در باکو

قم- ایرنا- نائب رئیس هیات پینگ پنگ قم گفت: فاطمه محقق به عنوان مربی و محمد حسن حبیبی به عنوان بازیکن از این استان در ترکیب تیم ملی نونهالان کشورمان به تورنمنت بین المللی آذربایجان که مردادماه سال جاری در باکو، برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

آزاده مهدوی روز دوشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: محمد حسین حبیبی به دلیل درخشش خوب در بازی های انتخابی، به تیم ملی دعوت شده و فاطمه محقق نیز به عنوان مربی هدایت بانوان نونهال ایران را در این تورنمت برعهده دارد.
وی ادامه داد: این مسابقات با حضور کشورهای مختلف 23 تا 30 مردادماه سال جاری در باکو برگزار می شود.
وی همچنین از برگزاری مسابقات کشوری نونهالان کشور با حضور 32 تیم از سراسر کشور در قم خبر داد و گفت: این مسابقات با حضور بیش از 100 ورزشکار در رده سنی 8 تا 9 سال در چهام و پنجم مردادماه سال جاری در قم ترتیب خواهد یافت.
مهدوی گفت: ما در هیات با شناسایی بازیکنان مستعد در مدارس، آنان را به سالن های ورزشی می کشانیم و بعد از انتخاب آنها برای حضور در اردوها و مسابقات، سعی داریم در این رشته ورزشی تحول ایجاد کنیم.
وی ادامه داد: استعدادهای خوبی در این رشته بویژه در بین بانوان وجود دارد که با برنامه ریزی منسجم سعی داریم آنها را شناسایی و وارد ورزش نماییم.
7401/ 6133/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال