کادرفنی تیم فوتسال سوهان قم مشخص شد

قم- ایرنا- مدیر تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم در لیگ برتر باشگاه های کشور گفت: در سال جاری نام نماینده فوتسال قم از آتلیه طهران به سوهان محمد سیما تغییر پیدا کرده و علاوه بر حسین صبوری به عنوان سرمربی، سید وحید غیاثی به عنوان مدیر فنی و حسین گنجیان نیز با عنوان مربی در کادر فنی حضور دارند.

رسول قلی زاده روز دوشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: مجموعه سوهان محمد سیما به عنوان حامی مالی اول تیم انتخاب شده و مجتمع مهتاب و هتل مهسان نیز به عنوان حامیان مالی دوم و سوم این تیم، اعلام آمادگی کردند.
وی با اشاره به آخرین وضعیت تیم گفت: در این فصل بازیکنانی مانند محمد کوهستانی و علیرضا وفایی به تیم قم پیوسته و با بازیکنان فصل قبل نیز قرارداد امضاء کردیم و در کل وضعیت بسیار خوبی در لیگ داریم.
قلی زاده بیان داشت: متاسفانه وضعیت مالی باشگاه اجازه جذب بازیکنی مانند علی اصغرحسن زاده را نداده است و گرنه آرزوی هر باشگاهی جذب چنین بازیکنی است، وی امسال در روسیه بازی می کنند.
وی با اشاره به حضور سید وحید غیاثی سرمربی سابق تیم به عنوان مدیر فنی و حسین صبوری مربی سابق به عنوان سرمربی نیز گفت: از نظر مالی تیم توان برآورده کردن توقعات غیاثی را به عنوان سرمربی نداشتیم به همین دلیل با صبوری به توافق رسیدیم.
سال گذشته سید وحید غیاثی به عنوان سرمربی و حسین صبوری به عنوان مربی این تیم فعالیت می کردند.
مدیر تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم بیان داشت: حسین گنجیان از مربیان با دانش قمی نیز به عنوان کمک مربی اول و مربی بدنساز تیم انتخاب شد.
قلی زاده گفت: در سال جاری نیز بازی های تیم قم در سالن دو هزار نفری شهید حیدریان قم برگزار خواهد شد و اولین بازی این تیم 15 تیرماه برابر شهرداری ساوه می باشد.
تیم فوتسال قم سال قبل با نام آتلیه طهران قم به میدان رفت و در سال جاری عنوان' سوهان محمد سیما' را با خود دارد.
این تیم فصل قبل در لیگ برتر رتبه پنجم را کسب کرده بود.
7401/ 6133/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال