استاندار قم:

روز قدس به عرصه باشکوهی از اتحاد تبدیل شد

قم - ایرنا - استاندار قم در پیامی ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم قم در راهپیمایی روز قدس گفت: این روز به عرصه زیبا و باشکوهی از اتحاد، بصیرت و دشمن شناسی مسلمانان تبدیل شد.

به گزارش ایرنا در پیام سید مهدی صادقی که عصر جمعه در پایگاه اطلاع رسانی استانداری قم منتشر شده آمده است: بار دیگر به فضل الهی و با وحدت و هوشیاری و احساس تکلیف شرعی مسلمانان اقصی نقاط جهان، روز بزرگ قدس، به صحنه خشم و خروش عظیم اراده‌ها علیه تجاوز و تعدی اشغالگران صهیونیستی و اعلان حمایت جهانی از فلسطین قهرمان تبدیل شد.
پیام ادامه یافته است: روزی که فریاد رسای بیزاری از استکبار و اعلام نفرت عمومی از رژیم اشغالگر قدس، پیکره مستکبران را به لرزه انداخت و زوال دشمنان بشریت و غاصبان قدس شریف و تحقق وعده و سنت الهی حکومت صالحان بر زمین را نویدی دوباره داد و اقتدار و صلابت مسلمانان را در حمایت از انتفاضه و قدس شریف به رخ اشغالگران و حامیان آنها کشید.
استاندار قم در این پیام از حضور پرشور و شعور آحاد مردم شریف و انقلابی استان قم در راهپیمایی روز جهانی قدس به ویژه علما و مراجع معظم تقلید که با رهمنودهای روشنگرانه خود نقش بسزایی در خلق این حماسه عظیم داشتند تشکر و قدردانی نموده و ابراز امیدواری کرده است: با تداوم مقاومت و مبارزات قهرمانانه ملت مظلوم فلسطین و حمایت مستمر مسلمانان در آینده نزدیک، شاهد آزادی قدس شریف و نابودی وجود نامشروع صهیونیست غاصب باشیم.
راهپیمایی روز جهانی قدس امروز در شهر مقدس قم همزمان با دیگر شهرهای ایران اسلامی با حضور پرشور مردم مومن و ولایی، از میدان آستانه تا مصلای قدس برگزار شد.
امام خمینی (ره) در سال 1358 آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را «روز قدس» نامیدند و از مردم خواستند در این روز همبستگی خود را در حمایت از مردم فلسطین به نمایش بگذارند.
7403 / 1175

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال