مدیرعامل آتش نشانی قم:

چنددستگاه موتور سیکلت بر اثر مواد محترقه در قم طعمه حریق شد

قم- ایرنا- مدیرعامل آتش نشانی قم با اشاره به حوادث چهارشنبه آخر سال ، گفت: تاکنون چند دستگاه موتورسیکلت در این شهر به دلیل پرتاب مواد محترقه و آتش زا طعمه حریق شدند که نیروهای آتش نشانی با حضور به موقع ، آتش سوزی ها را مهار کردند.

عباس جعفری سه شنبه شب در گفت و گو با ایرنا، افزود: همچنین به دلیل پرتاب مواد محترقه به داخل یک واحد مسکونی و انفجار درآن، شش تن مصدوم شدند که در این حادثه نیز با حضور نیروهای آتش نشانی ، آتش خاموش شد.
وی اضافه کرد: درچندین مورد نیز فضای سبز بوستان ها و پارک ها دچار طعمه حریق شد که نیروی های آتش نشانی به محل های مورد نظر اعزام و آتش را مهار کردند.
وی گفت: یک واحد کارخانه نیز در جاده کوه سفید قم که در آن 2 منبع بزرگ گازوئیل، یک خودروی 10 تنی و یک دستگاه خاور در آن نگهداری می شد، آتش گرفت که پس از اطفای حریق ،بررسی های اولیه نشان می دهد که مواد محترقه عامل این آتش سوزی بوده است، ولی برای اطمینان بیشتر باید توسط کارشناسان آتش نشانی بررسی شود.
سال گذشته 77 تن شامل 63 مرد و 14 زن در حوادث چهارشنبه آخر سال استان قم مصدوم که 33 تن در محل حادثه درمان و 44 تن به مراکز بیمارستانی منتقل شدند.
/2085/ 6133/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال