آتش سوزی کارخانه تولید دمپایی در قم مهار شد

قم - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: حریق کارخانه تولیدی دمپایی و کفش پاورچین، واقع در جاده قم - کاشان پس از حدود یک ساعت و نیم تلاش آتش نشانان به طور کامل مهار شد.

عباس جعفری جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 18:30 امشب حریق در سوله واحد تولیدی دمپایی و کفش به مساحت 800 مترمربع به آتش نشانی قم اعلام شد و با سرعت عمل آتش نشانان اولین واحدهای اطفای حریق در ساعت 18:33 در محل آتش سوزی حاضر شدند.
وی مکان وقوع این حادثه را در سوله واحد تولیدی دمپایی جنب قبرستان بقیع واقع در جاده قدیم قم – کاشان اعلام کرد و ادامه داد: در این آتش سوزی دستگاه ها، مواد اولیه و محصولات تولیدی دچار حریق شده که با سرعت عمل آتش نشانان از گسترش حریق به محصولات تولیدی دپو شده در محوطه بیرونی و کناری سوله جلوگیری به عمل آمد.
جعفری ادامه داد: در طی 2 مرحله عملیات اطفای این آتش بیش از 15 دستگاه خودرو اطفای حریق سنگین، ماشین فرماندهی و دستگاه های آب پاش پشتیبانی مشارکت داشته ضمن این که خوشبختانه این حادثه هیچ گونه مصدوم و یا فوتی در بر نداشته است.
وی با سنگین توصیف کردن خسارات وارده به این واحد تولیدی گفت: برآورد اولیه خسارت وارده به این واحد تولیدی بین 20 تا 30 میلیارد ریال است که اعلام رقم دقیق خسارت و علت حادثه پس از کار کارشناسی امکانپذیر است.
7404 / 1175 خبرنگار: محمد زمانی راد ** انتشار: رضا علیمحمدی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال