استاندارقم:

انتخابات پیش رو تاثیر مهمی در جایگاه ایران و معادلات بین المللی دارد/ همه درچارچوب قانون حرکت کنند

قم- ایرنا- استاندار قم گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراها که در 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود، تاثیر مهی در جایگاه ایران و معاملات منطقه ای و بین المللی دارد.

به گزارش ایرنا، سید مهدی صادقی شامگاه سه شنبه در جلسه توجیهی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، افزود: حضور پرشور و حداکثری مردم برای شرکت در انتخابات در مقطع کنونی بسیار مهم است و امیدواریم شاهد انتخابی باشیم که همگان بهره مند شوند.
وی اضافه کرد: حضور حداکثری مهم ترین اصل در برگزاری انتخابات است و مردم مانند همیشه مشارکت جدی در این عرصه خواهند داشت.
وی با تشکر از همه نامزدهایی که در انتخابات شوراها شرکت کرده اند، خطاب به آنان گفت: مشارکت در انتخابات نماد مردم سالاری دینی است و شما با این حضور نشان دادید که به درک بلند و صحیحی از وضعیت اجتماعی و سیاسی کشور رسیده اید.
صادقی ابراز امیدواری کرد: تا زمان برگزاری انتخابات، همه در چارچوب قوانین و مقررات مشخص شده حرکت کنند و خدشه ای به قوانین وارد نشود و امانتی که در دست ما هست را به مردم برگردانیم.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا 29 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.
جلسه توجیهی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور احمد امیرآبادی فراهانی رئیس هیات نظارت بر انتخابات و رضا سیار فرماندار، حجت الاسلام ذوالنوری عضو هیات نظارت بر انتخابات قم برگزار شد و در پایان نامزدها سوالات خود را از مسئولان اجرایی پرسیدند.
/2085/ 6133/ خبرنگار: سمیه حیدری **انتشار- جعفرمسلمی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال