ترکیب هیات داوران فیلم فجر استان قم مشخص شد

قم- ایرنا- مسوول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: ترکیب هیات داوران فیلم فجر استان قم مشخص شد.

ˈحسین محمودیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: علی فرحناک، علی بیطرفان، علی عسگری، مهدی بنکدار و احمدرضا داوری از فیلمسازان مطرح قم به عنوان داور در بخش استانی فیلم فجر انتخاب شدند.
وی خاطر نشان کرد: همچنین ˈسیدامیر طباطباییˈ به عنوان مسوول کمیته کارشناسی و داوران سی و دومین جشنواره فیلم فجر قم تعیین شد.
وی ادامه داد: هیات داوران این دوره از جشنواره فیلم فجر قم به صورتی انتخاب شده است که تمامی زمینه ها و تخصص های سینمایی را پوشش داده تا بهترین آثار از جنبه های مختلف برگزیده شود و فیلم در بخش های مختلف مورد ارزیابی قرار گیرد.
محمودی تصریح کرد: ترکیب هیات داوران به نحوی صورت گرفته که از تمامی قشرها و صنف های سینمایی هچون فیلم نامه نویسی و کارگردانی و بازیگری و تهیه کنندگی در آن حضورداشته باشند.
وی اضافه کرد: اعضای این هیات در طول مدت جشنواره، فیلم ها را تماشا و داوری کرده و نتیجه داوری آنها در مراسم پایانی اکران فیلم ها اعلام خواهد شد.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به استقبال گسترده مردم از فیلم های جشنواره فجر گفت: از روز نخست جشنواره تاکنون هشت فیلم اکران شده است.
محمودی بیان داشت: هر روز دو فیلم و در شش سانس در سینما وتوس قم اکران می شود.
اکران فیلم های سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر از 17 بهمن ماه در سینما وتوس قم آغاز شده و تا 26 این ماه ادامه خواهد داشت. ک/3
/7402/ 550/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال