دومین نمایشگاه شیلات و آبزیان قشم گشایش یافت

قشم - ایرنا - دومین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته قشم شامگاه پنج شنبه با حضور مدیرعاملو دیگر مسوولان سازمان منطقه آزاد قشم گشایش یافت.

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه که از 27 تا 29 دی ماه جاری برگزار می شود، فعالان شیلات 6 کشور چین، ترکیه، کره جنوبی، ایتالیا، نروژ و ایران دستاوردهای خود را به معرض نمایش گذاشته اند.
واحدهای صنعتی مختلف دستاوردهای خود را در حوزه پرورش میگو، پرورش ماهی در قفس، پرورش جلبک، تولید خوراک آبزیان و طیور، اسکله سازی و صیادی در 54 این نمایشگاه معرفی می کنند.
آشنایی با آخرین فناوری های روز صنعت شیلات، معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه آبزیان، برگزاری کارگاه های آموزشی با موضوع شیلات و صنعت ماهیگیری، ارتباط فعالان داخلی و خارجی صنعت شیلات از جمله اهداف اصلی برپایی این نمایشگاه است.
500 هکتار زمین در شهرستان قشم زیر فعالیت های کشاورزی، شیلات و امور دامی قرار دارد و 6 هزار و 620 بهره بردار در این بخش فعال هستند.
شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود یکهزار و 628 کیلومتر مربع وسعت در میان آب های خلیج فارس به موازات ساحل استان هرمزگان گسترده شده است.
7500

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال