فرماندار شهرستان قشم:

احداث بیمارستان تأمین اجتماعی باعث رونق گردشگری سلامت می شود

قشم - ایرنا - فرماندار شهرستان قشم گفت: ایجاد بیمارستان تامین اجتماعی می تواند باعث رونق گردشگری سلامت در جزیره شود و از این رو مسئولان شهرستان باید با توصیف ظرفیت های موجود در جزیره برای مدیران ارشد، احداث آن را پیگیری کنند.

به گزارش ایرنا، علیرضا نصری عصر چهارشنبه در دیدار کارکنان شعبه تأمین اجتماعی شهرستان قشم با وی افزود: وجود یک بیمارستان پیشرفته با تجهیزات به روز می تواند برای شهرستان آورده اقتصادی داشته و باعث رونق گردشگری سلامت در جزیره شود.
وی ادامه داد: ارائه خدمات پزشکی در کشورهای حاشیه خلیج فارس ضعیف است و ای یک فرصت برای قشم است که با ایجاد مراکز پزشکی در این امر از دیگر کشورها سبقت گیرد.
فرماندار قشم تصریح کرد: ایجاد بیمارستان تأمین اجتماعی در جزیره نه تنها باعث ارتقا کیفی خدمات پزشکی به اهالی می شود، بلکه رونق اقتصادی را به دنبال دارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت: خدمات متنوع سازمان تأمین اجتماعی به مردم بر کسی پوشیده نیست اما باید چتر حمایتی آن گسترش بیشتری یافته و اطلاع رسانی مناسبی نیز به مردم انجام شود.
نصری افزود: نبود اطلاع رسانی مناسب به مردم باعث مغفول ماندن برخی از خدمات تأمین اجتماعی می شود و این امر بیاعث ایجاد این گمان می شود حق بیمه پرداختی مردم بهینه نیست.
وی اذعان داشت: توسعه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری باعث صرفه جویی در وقت و هزینه، کاهش ترافیک و میزان آلودگی هوا و نیز اصلاح مصرف سوخت می شود.
نصری افزود: بخشودگی20 میلیارد ریالی جرائم تأمین اجتماعی واحدهای تولیدی یکی از کمک ها در همراهی با فعالان اقتصادی است که باعث تقویت اقتصاد و ایجاد اشتغال جزیره می شود.
72 هزار و 314 نفر از مردم شهرستان قشم زیر پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند. این شهرستان شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود 150 هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع شده است.
7500

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال