مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین

تولید فیلم فاخر در قزوین مورد حمایت قرار می گیرد

قزوین - ایرنا - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین گفت: این اداره کل تمام تلاش و توان خود را برای تولید آثار فاخر در حوزه فیلم سازی و شناسایی استعدادهای جوان در این حوزه به کار می بندد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید مهدی حسینی عصر پنجشنبه در اختتامیه شانزدهمین جشنواره فیلم، فیلمنامه و عکس قزوین که توسط انجمن سینمای جوانان و با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین برگزار شد، افزود: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی با تاسیس انجمن سینمای جوانان در دهه 60 ، تحول بزرگی در هنر فیلمسازی اتفاق افتاد.
وی اضافه کرد: یکی از دستاوردهای این انجمن، شناسایی نخبگان و استعدادهای جوان در حوزه فیلم و عکس بوده که در سال های اخیر به کسب مقام های ملی و بین المللی دست یافته اند.
وی افزود: در مجتمع هنری فرهنگ و ارشاد استان نیز حضور انجمن های مختلف، هرچند با امکانات محدود، زمینه و ظرفیت موثری برای پیشبرد و اجرای برنامه های هنرمندان است تا بتوانند به تولید آثار بپردازند.
وی با تقدیر از انجمن سینمای جوانان استان افزود: تریبون های مختلفی با مخاطبان خاص خود در جامعه وجود دارند که سینما نیز امروزه یکی از پرمخاطب ترین آنها است و باید با همکاری یکدیگر تلاش کنیم تا با تولید آثاری فاخر و در شان نظام جمهوری اسلامی، ضمن معرفی هنرمندان این استان زمینه افزایش رضایتمندی مخاطبان این هنر نیز افزوده شود.
7388/6012

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال