طرح توانمندسازی تولید و توسعه پایدار در قزوین اجرا می شود

قزوین – ایرنا - رئیس اداره آموزش و پژوهش سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: طرح توانمندسازی تولید و توسعه پایدار ( تاپ) با محوریت معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری وزارت صمت و با همکاری وزارت علوم ، تحقیقات و ستاد کل نیروهای مسلح در استان اجرا می شود.

علی محمدی چمنی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح در سه بخش برای دانش آموختگان مشمول خدمت سربازی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی برگزار خواهد شد.
وی اضافه کرد: در این طرح افراد مشمول می توانند برای گذراندن دوران خدمت سربازی در بنگاه های اقتصادی،انجام مساله محور پایان نامه های دانشجویی و سپری کردن طرح پسا دکترای صنعتی و فرصت مطالعاتی در بنگاه های صنعتی و معدنی اقدام نمایند.
محمدی چمنی افزود:استان قزوین به عنوان یکی از قطب های صنعتی کشور از ظرفیت های اقتصادی و تولیدی بسیار بالایی برخوردار است و قطعا اجرای چنین طرح های به شکوفایی بیشتر اقتصادی و صنعتی آن منجر خواهد شد.
این مسئول گفت:وجود دانشگاه ها و مراکز متعدد علمی در استان ضرورت ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت را تقویت می کند و اجرای طرح توانمندسازی تولید و توسعه پایدار در قزوین نیز در واقع گامی در این مسیر خواهد بود.
وی از علاقه مندان درخواست کرد با مراجعه به درگاه www.iranetop.ir و http://top.mimt.gov.ir اطلاعات بیشتری دریافت کرده و برای ثبت نام اقدام نمایند.
استان قزوین سه هزار و 600 واحد تولیدی و 15 شهرک و ناحیه صنعتی دارد.
6101

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال